Potěšte tátu na Den otců stylovým dřevěným dárkem!

Ačkoli Den matek je u nás aktivně slaven už po generace, Den otců berou Češi na vědomí pouze ojediněle. Nejenže tím srážíme význam úlohy otce v životě každého dítěte, ale šidíme se i o ideální příležitost, kdy tatínkům poděkovat a snad i udělat radost. Den otců připadá na třetí neděli v červnu, a to nejen v České republice. Je to den, kdy se oslavuje otcovství a jeho podstata ve výchově každého dítěte. Stejně jako maminkám, i tatínkům bychom tedy v tento sváteční den měli dát najevo svou lásku a vděk. Jak, to vám poradíme my.

 photo-of-man-holding-toddler-3932973

Žádného muže neurazíte výrobkem ze dřeva. Dřevo je přírodní, surové, zkrátka chlapské. Ať už váš tatínek patří ke kutilům nebo spíše k elegánům, dřevěný dárek mu zaručeně udělá radost. Pokud chcete zahrát spíše na estetickou notu, můžete jej obdarovat dřevěným motýlkem, které jsou momentálně mimořádně v módě a hodí se pro každou příležitost. Krásným dárkem bude také dřevěná krabička na čaj či na kávové kapsle. Preferuje váš tatínek spíše kvalitní víno? Trefou do černého tedy bude sada na víno a kvalitní láhev v elegantním dřevěném boxu.

 boxes-of-wines-2664150

Pokud je obdarovaný spíš kutil, můžete vsadit třeba na dřevěný box na nářadí s nápisem “Nářadí pořádného chlapa”, který nezapomeňte naplnit základním nářadím do domácnosti. Ideální dárek pro mladé tatínky, kteří ještě nemají doma svoji “dílnu”. Stejným způsobem mohou posloužit i další dřevěné bedýnky a přepravky. Fantazii se meze nekladou. Přepravku můžete naplnit oblíbeným jídlem, balíčkem kávy, oblíbenými pivními speciály a podobně. Na pivní lahve se hodí také dřevěný nosič. Na přepravku si u nás navíc můžete nechat vygravírovat věnování.

 Untitled 1

I muži mají své dny, jak se říká. Pokud je váš tatínek ve velkém zápřahu a často se setkává s fyzickou prací, skvělým dárkem může být některý z dřevěných masážních strojků. Masáže jsou nejen velmi příjemné, ale především zdraví prospěšné, protože podporují lepší proudění krve a lymfy. Dřevěné masážní lano uleví od bolestí zad, masážní strojek na chodidla zase uleví nohám po dlouhém pracovním dni. K takovému dárku už jen stačí dokoupit masážní olej a balíček plný relaxace je na světě.

 AdobeStock_61103193

Určitě nešlápnete vedle, pokud vsadíte na vzpomínky. Každého tátu potěší vytištěná rodinná fotografie. Fotka z Vánoc, narozeninové oslavy či společného grilování bude vypadat báječně zasazená do dřevěného fotorámečku. I na tento typ dárku si můžete nechat vygravírovat vzkaz, datum nebo nějaké hezké motto. Dřevěný fotorámeček ve tvaru ženského těla s místem na fotografii z ultrazvuku zase poslouží pro oznámení těhotenství budoucímu tatínkovi. A kdy jindy se podělit o takovou radostnou novinu, než na Den otců? Spoustu dalších dřevěných dárků najdete u nás. Všem tatínkům přejeme všechno nejlepší!

Máte otázku? Míša a její tým Vám poradí.731 107 148
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.